o mně

profilovka

Dovolte, abych se představila.

Jsem obyčejná žena, manželka, maminka, kuchařka, uklízečka, pracující, hledající, naslouchající, organizující, jsem útočiště, pohlazení, domov, klid, vyrovnanost, ale také jsem vznětlivá, výbušná, hřešící, nazlobená, smutná, lítostivá, šťastná, radostná, létající, prozpěvující, duchovní, bohatá či chudá, inteligentní i živočišná, ŽENA.
Všechny tyto krásné a nelehké úlohy ale nenaplňovaly mé srdce a ani mou duši, podstatu mého bytí.
Už od malička jsem cítila, že je něco mezi nebem a zemí, vnímala věci, které jiní neviděli, ani neslyšeli, všímala si rozdílnosti lidí a jejich charakterů a cítila velikost jejich daru života a srdce. Těhotenstvím a porodem se mé smysly ještě více zbystřily a nejtěžší zkouška mého života, úmrtí maminky na rakovinu, mě posunulo dál, než jsem si sama sobě přiznávala.
V pravou chvíli, ve správný čas jsem potkala ženu, která mi ukázala cestu automatické kresby, pomocníčka, který pomáhá rozumět všem těm poselstvím a náznakům a dává odpověď na některé otázky života. Přes tuto kresbu jsem se dostala k rezonančním a harmonizačním obrázkům, ušitých na míru člověka a k malování intuitivních obrazů a obrazů jen tak pro radost. Zaměřila jsem se právě na takové obrázky, na obrázky, které mluví. Mluví nejenom k zasvěceným, ale především ke všem lidičkám s otevřeným srdcem, kteří hledají a potřebují povzbudit, nebo potěšit na své cestě životem. Nejsem profesionál, nejsem malířka, jen dávám na papír a plátno to, co cítím a vidím a to, co bych chtěla, aby i ostatní sdíleli. Snažím se svými obrázky pomoci najít cestu, případně ozdravit a harmonizovat dušičku, tělo, vztah, nebo postoj k životu.

Jsem taková, jakou jsem si zvolila být.

S láskou a pokorou v srdci, Dagmar Žurovcová Žurinka ♥